Cleveland Faucet Group Tub-Shower Remodel Cover Plate - Chrome Finish - Converts Two And Three Handle Tub-Shower Applications Into Single Handle - 13-1/4" Long x 7-3/16" OD - Mfg #40913
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 30181800 |
| Manufacturer Part Number | 40913 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 13.2 in |
| Height | 1.0 in |
| Weight | 2.45 lb |
| Width | 7.4 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Cleveland Faucet Group |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| UPC Code | 810475004720 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| UL Listed | No |
| GSA Approved | Yes |