32 Oz Zep Commercial Hardwood And Laminate Floor Cleaner - Thoroughly Cleans All No-Wax Wood Floors, Laminate Flooring And Polyurethane Coated Wood Floors - Easily Removes Most Spots, Scuffs, Stains And Cleans Up Spills With No Sticky Residue - Priced Each; 4 Per Full Case
| Make & Model | |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | ZUHLF32 |
| UNSPSC | 47131801 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 4.44 in |
| Height | 11.25 in |
| Weight | 2.3 lb |
| Width | 3.05 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | ZEP |
| TAABAA | Yes |
| UPC Code | 021709011722 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |