32 Oz Zep Commercial High Acid Bowl Cleaner - 24% Hydrochloric Acid - Quickly Dissolves Organic Stains And Scale - Cleans, Brightens And Deodorizes - Reconditions Badly Soiled Toilet Bowls And Urinals - Priced in 4-Pack
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47131829 |
| Manufacturer Part Number | ZUHAB32 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 3.4 in |
| Height | 10.25 in |
| Weight | 2.49 lb |
| Width | 3.35 in |
| Product Features | |
|---|---|
| TAABAA | Yes |
| Brand | ZEP |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |