- Seasons® Tub-Shower Rough-In Valve
- Ceramic Disc Function
- Pressure Balance With Easy Access Stops And Scald Protector
- Back To Back Installation Available
- Mfg #A661085CP-MMJ1
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 30181808 |
| Manufacturer Part Number | A661085CP-MMJ1 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 7.1 in |
| Height | 7.0 in |
| Weight | 2.3 lb |
| Width | 6.2 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Seasons |
| TAABAA | No |
| UPC Code | 019934070515 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |