**Extended Fulfillment**
White Porcelain Bath/Shower Soap Holder With Rag Bar - 6 x 4" Tile-In Mount - Mfg #178701
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 30181601 |
| Manufacturer Part Number | 000000178701 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | White Porcelain |
| Finish | White Porcelain |
| Material | Porcelain |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | THAILAND |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 5.6 in |
| Height | 3.3 in |
| Weight | 3.4 lb |
| Width | 7.1 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Lenape |
| Fixture / Accessory Type | Bath/Shower Soap Holder With Rag Bar |
| TAABAA | No |
| UPC Code | 015129178714 |
| Mount Location | Wall |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |