Whirlpool Electric Burner Knob - White - Use With Models RF114PXSQ And RF263LXTQ - Mfg #9761962
- 2 In. diameter
- 1/8 In. shaft
- white
- Plastic
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 31162801 |
| Manufacturer Part Number | 214960 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | White |
| Material | Plastic |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | TAIWAN |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 2.1 in |
| Height | 1.0 in |
| Weight | 0.05 lb |
| Width | 2.1 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Supplier Product Name | Infinite Knob |
| Manufacturer Name | ERP |
| Manufacturer Model No | ER9761962 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |