Universal Automatic Icemaker Kit With Bucket - For Prewired Refrigerators - GE-Style Mounting Plate - Replaces GE Model #IM-2, IM-3, IM-4 And IM-6, And Whirlpool #2155468, 2171811 And AMKIT97
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 52141506 |
| Manufacturer Part Number | 206103 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 12.5 in |
| Height | 10.6 in |
| Weight | 8.55 lb |
| Width | 9.4 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Supco |
| TAABAA | No |
| FOB | No |
| UPC Code | 687152178803 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |