18" Acrylic Undercabinet Fixture Replacement Lens - Use With 1-1/4" Height Undercabinet Fixtures
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 39111812 |
| Manufacturer Part Number | 318665 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 18.0 in |
| Height | 1.2 in |
| Weight | 0.2 lb |
| Width | 3.0 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| TAABAA | No |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |
3 Reviews Hide Reviews Show Reviews
-
Received what I expected.
It fit exactly into the open measurements making it easy to install.
-
Hard to find
we have an old fixture and this worked okay. not an exact fit, but a big improvement!
-
Perfect!
Fast shipping, fit perfectly, so far no problems :D