One-Light Wall Sconce - Satin Etched Glass - Brushed Nickel Finials And Oil-Rubbed Bronze Finials Included - 8-1/4H x 8W x 4"D - Use One 100W Max Medium Base Bulb (Not Included)
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 39111503 |
| Manufacturer Part Number | 324290 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 9.5 in |
| Height | 6.6 in |
| Weight | 1.0 lb |
| Width | 9.5 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Bulb Type | Incandescent |
| Brand | HRP |
| TAABAA | No |
| UPC Code | 785652410390 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |