XLD Lemon Scented Laundry Detergent "Pkg Of 100" - Pouch And Cleaning Crystals Are Water Soluble - Lemon Fragrance - Gentle On Fine Fabrics - Works Effectively In Hot Or Cold Water - For Use On Smaller Loads - Mfg #7930-01-367-2907
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 12161902 |
| Manufacturer Part Number | 7930-01-367-2907 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 5.4 in |
| Height | 7.8 in |
| Weight | 9.3 lb |
| Width | 8.5 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Ability One |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |