XLD Toilet Bowl Cleaning Compound "Pkg Of 100" - Concentrated Cleaning Crystals And Pouch Dissolve In The Appropriate Solution - Contains No Caustic Or Harsh Acids - Environmentally Safe - Use One Pouch Per Toilet Bowl - Pleasant Fragrance - Mfg #7930-01-367-0987
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47131829 |
| Manufacturer Part Number | 7930-01-367-0987 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 8.4 in |
| Height | 7.9 in |
| Weight | 6.0 lb |
| Width | 5.6 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Ability One |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| ADA Approved | No |
| UL Listed | No |