Klein Tools Circuit Breaker Finder Adapter Set - Light Socket Adapter For Finding The Correct Circuit Of A Lighting Fixture - Alligator Clip Adapter Enables Use Of Digital Circuit Breaker Finder On Bare Wires - Use With 504258 Circuit Breaker Finder - Mfg #69411
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 41113657 |
| Manufacturer Part Number | 69411 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 1.75 in |
| Height | 9.0 in |
| Weight | 0.2 lb |
| Width | 4.0 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Klein Tools |
| TAABAA | No |
| Sleep Mode | No |
| FOB | No |
| UPC Code | 092644694110 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| UL Listed | Yes |
| GSA Approved | No |