14 Oz Bright Air Super Odor Eliminator - Cool And Clean - Freshens Any Space With A Natural Clean Scent While Effectively Eliminating Unpleasant Odors - Infused With Natural Oils - Freshens For Up To 60 Days
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47101607 |
| Manufacturer Part Number | 900090 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 0.96 in |
| Height | 0.37 in |
| Weight | 6.27 lb |
| Width | 0.64 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Bright Air |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |