2.5 Oz Bright Air Scented Oil Air Freshener - Hawaiian Blossoms And Papaya - True To Life Signature Fragrances Infuse Any Small Space With A Fresh Clean Scent - Infused With Natural Oils - Freshens For Up To 45 Days
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47101607 |
| Manufacturer Part Number | 900021 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CANADA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 0.67 in |
| Height | 0.46 in |
| Weight | 3.7 lb |
| Width | 0.6 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Bright Air |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |