Window Cleaning Squeegee - 16" Wide - Double, Replacement Rubber Blade Set In A Two-Piece Brass Frame - 1" Diameter Socket For Mounting Handle (Not Included) - Use With 908655 Handle - Mfg #7920-00-577-4746
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47121803 |
| Manufacturer Part Number | 7920-00-577-4746 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 16.1 in |
| Height | 2.0 in |
| Weight | 1.1 lb |
| Width | 6.3 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Ability One |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |