Sioux Chief Push Tite Toilet Bowl Flange - Fits 4" ABS, PVC And Cast Iron Drain Pipe - Pushes Directly Into Drain Pipe And Gasket Seals Inside, No Glue Required - Easier Installation Than Other Flanges, Simply Push In And Fasten To Floor - Multiple Mounting Tabs And Slots For Easy Alignment Of Toilet Bolts - Black - Mfg #886-GA
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 40174800 |
| Manufacturer Part Number | 886-GA |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 7.1 in |
| Height | 3.7 in |
| Weight | 1.0 lb |
| Width | 7.1 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Sioux Chief |
| TAABAA | Yes |
| UPC Code | 50038753436505 |
| Manufacturer Name | Sioux Chief |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |