Teledex I Series A105S Single-Line Speakerphone - Five Guest Service Keys - Data Port - OneTouch Voice Mail Retrieval - Message Waiting Light - Redial Key - Mute Key - Desk Or Wall Mountable - Black - Mfg #IPN331491
| Make & Model | |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | IPN331491 |
| UNSPSC | 43191509 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | Black |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 18.0 in |
| Height | 11.0 in |
| Weight | 1.0 lb |
| Width | 22.0 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Teledex |
| TAABAA | No |
| Number Of Lines | 1 |
| Speakerphone | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| ADA Approved | Yes |
| UL Listed | No |