White Shower Splash Guard "Pkg Of 2" - Includes One Front And One Back Guard - 11 x 7" - Mfg #C-30
- Pack of 2
- 11 In. x 7 In.
- White.
- Easy to install.
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 31162800 |
| Manufacturer Part Number | C-30 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | White |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Length (In) (2) | 11.00 in |
| Width (In) | 3.00 in |
| Depth | 11.1 in |
| Height | 2.9 in |
| Weight | 0.45 lb |
| Width | 7.0 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| TAABAA | No |
| UPC Code | 081826003581 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |