See Clear Lens Cleaning Wipe "Box Of 120" - Ideal For Cleaning Protective Eyewear Such As Eyeglasses, Sunglasses, Goggles And Medical Safety Eyewear - Helps Reduce Eye Strain - Anti-Fog - Anti-Static - Anti-Streaking
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 42142907 |
| Manufacturer Part Number | 508-001 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 5.2 in |
| Height | 2.5 in |
| Weight | 1.0 lb |
| Width | 8.4 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Certified Safety |
| TAABAA | Yes |
| UPC Code | 766588080017 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |