Kimberly-Clark Professional Scott Rags In A Box "Pkg Of 200" - Soft, Absorbent Towels That Perform Like Cloth - Pop-Up Box With Built-In Handle Helps Keep Rags Clean
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47131501 |
| Manufacturer Part Number | 000000075260 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 9.4 in |
| Height | 10.2 in |
| Weight | 4.8 lb |
| Width | 9.5 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Kimberly-Clark |
| TAABAA | Yes |
| Rag And Towel Type | Rags And Wipes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |