D-Wings Cord Control "Pkg Of 12" - Soft Opening Slit Makes It Easy To Insert Cords - Guide And Hold Cords Around Corner, Edge Or Curve - Self-Adhesive With Foam Tape That Will Not Leave Nail Holes On Surfaces - Paintable - White - Mfg #UTW-12D12-WH
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 39131706 |
| Manufacturer Part Number | 301564 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | TAIWAN |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 1.0 in |
| Height | 8.5 in |
| Weight | 0.12 lb |
| Width | 3.75 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Rubbo International Inc. |
| UPC Code | 891449002386 |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |