Flush Mount Communications Wiring Wall Plate - 3-Port - Use With Any Combination Of Snap-In Jacks, Connectors Or Blank Fillers - White - Mfg #40803
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 39121704 |
| Manufacturer Part Number | 302541 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | White |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 4.6 in |
| Height | 0.3 in |
| Weight | 0.05 lb |
| Width | 2.8 in |
| Product Features | |
|---|---|
| TAABAA | No |
| Brand | Black Point Products |
| FOB | No |
| UPC Code | 078477962596 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |