Plastic 5" Stir Sticks "Case Of 10000"
- Plastic 5 In. stir sticks case of 10000
- 1000 count boxes per case.
- Beverage stirring sticks.
- Order in case quantities.
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 48101801 |
| Manufacturer Part Number | ST5S-10MMR |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 9.1 in |
| Height | 5.6 in |
| Weight | 6.0 lb |
| Width | 16.1 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Package Quantity | 10 |
| Brand | HRP |
| TAABAA | Yes |
| UPC Code | 725929860067 |
| Supplier Product Name | 5 In. Stirrer Sticks Case of 10000 |
| Manufacturer Model No | 760374 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |