Pfister Hot/Cold Shower Stem - 4-3/8" Length - Mfg #910-013
- Genuine Price Pfister Part
- Replacement part
- For use with Price Pfister faucets
- Lifetime Pforever Warranty Covers Finish and Function For Life
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 30181800 |
| Manufacturer Part Number | 9100130 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 1.2 in |
| Height | 1.2 in |
| Weight | 0.8 lb |
| Width | 4.4 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Pfister |
| Application | Tub/Shower |
| TAABAA | No |
| Package Quantity | 1 |
| Handle Type | Hot/Cold |
| Faucet Category | Tub & Shower |
| Fits Faucet Brand | Price Pfister |
| Supplier Product Name | Price Pfister Hot/Cold Shower Stem |
| FOB | No |
| Manufacturer Name | Price Pfister |
| Manufacturer Model No | 910-013 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |