Pfister Hot Acrylic Index Button - 15/16" Diameter - Mfg #941-330
- Authentic Price Pfister part
- Fits Price Pfister Faucets
- Replacement part
- Lifetime Pforever Warranty Covers Finish and Function For Life
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 31162801 |
| Manufacturer Part Number | 9413300 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 1.0 in |
| Height | 0.2 in |
| Weight | 0.01 lb |
| Width | 1.0 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Pfister |
| TAABAA | No |
| Fits Faucet Brand | Price Pfister |
| Supplier Product Name | P/P Hot Index Button |
| FOB | No |
| Manufacturer Name | Price Pfister |
| Manufacturer Model No | 941-330 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |