Outdoor Porch Fixture - Black - Cast Aluminum Housing - Opal Glass Lens - 6-3/4H x 4-1/2W x 5-3/4"D - Use One 150W Max Medium Base Bulb (Not Included) - Use 320300 Replacement Glass
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 39111612 |
| Manufacturer Part Number | 77/137 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 5.2 in |
| Height | 7.9 in |
| Weight | 1.7 lb |
| Width | 5.2 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Bulb Type | Incandescent |
| Brand | Satco |
| TAABAA | No |
| UPC Code | 045923771378 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |