Outdoor Porch Fixture - Black Polycarbonate Housing - Clear Glass Lens - 6-1/4H x 4-1/2W x 5-1/2"D - Use One 60W Max Medium Base Bulb (Not Included) - Use 319800 Replacement Glass
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 39111612 |
| Manufacturer Part Number | 321040 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 6.9 in |
| Height | 7.9 in |
| Weight | 2.1 lb |
| Width | 6.3 in |
| Product Features | |
|---|---|
| TAABAA | Yes |
| Bulb Type | Incandescent |
| Brand | HRP |
| FOB | No |
| UPC Code | 098197226013 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |