Niagara Conservation Earth Massage Showerhead - Chrome Finish - 9-Jet Adjustable Massage - Nonaerating Spray - Tamperproof Flow Compensator - Self-Cleaning - 1/2" FIP - 3-Function - 2-11/16" Face Diameter - 1.5 GPM @ 80 PSI - Mfg #N2915CH
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 30181801 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 4.0 in |
| Height | 2.5 in |
| Weight | 0.35 lb |
| Width | 2.5 in |
| Product Features | |
|---|---|
| TAABAA | No |
| Brand | Niagara Conservation |
| UPC Code | 732291291521 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |