Klein Tools Universal Multitester Leads - Includes Alligator Clips - Fits Lead Storage Compartment On Klein Models MM1000, MM2000, CL1000, CL2000 And CL3100. - Also Compatible With Klein Models MM100, MM200, CL100, CL200, And CL3000 - Mfg #69410
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 60104912 |
| Manufacturer Part Number | 69410 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | KOREA, REPUBLIC OF |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 1.75 in |
| Height | 9.0 in |
| Weight | 0.3 lb |
| Width | 4.0 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Klein Tools |
| TAABAA | Yes |
| Sleep Mode | No |
| FOB | No |
| UPC Code | 092644694103 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| UL Listed | Yes |
| GSA Approved | Yes |