Kidde Commercial Push-Button Combination KeySafe - Securely Stores Keys In Metal Box - Equipped With Door Guard Rubber Bumper - Mounts To Any Doorknob, Fence, Railing Or Pipe - Easy Change Combination
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 46171506 |
| Manufacturer Part Number | 1404 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 3.1 in |
| Height | 2.6 in |
| Weight | 2.45 lb |
| Width | 6.9 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | KIDDE |
| TAABAA | No |
| UPC Code | 090928014043 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |