Hamilton Beach 4-5 Cup Replacement Carafe - Glass - Hinged Lid - Comfortable Handle With Knuckle Guard - Use With All Hamilton Beach 4-5 Cup Coffeemakers - Black - 1-Year Hospitality Warranty - Mfg #88085C
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 52141526 |
| Manufacturer Part Number | 88085C |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 7.19 in |
| Height | 5.44 in |
| Weight | 3.81 lb |
| Width | 5.5 in |
| Product Features | |
|---|---|
| TAABAA | No |
| UPC Code | 040094917723 |
| Brand | Hamilton Beach |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |