Replacement Refrigerator Door Magnetic Gasket - White - 40H x 26-7/16"W - Replaces GE Model #WR24X319 And GE135 - Mfg #Replaces WR24X319 And GE135
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 31401500 |
| Manufacturer Part Number | SGE319 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | White |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | ITALY |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Size (2) | 40H x 26-7/16"W |
| Depth | 14.0 in |
| Height | 1.5 in |
| Weight | 2.25 lb |
| Width | 21.3 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Supco |
| UPC Code | 895650001350 |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |