Franklin Brass Jamestown 24" Double Towel Bar - Satin Nickel Finish - Mfg #D9045SN
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 30181602 |
| Manufacturer Part Number | 9045SN |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | Satin Nickel |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 0.0 in |
| Height | 0.0 in |
| Weight | 0.77 lb |
| Width | 0.0 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Fixture / Accessory Type | 24" Double Towel Bar |
| TAABAA | No |
| Brand | Franklin Brass |
| Collection Name | Jamestown |
| Type | Towel Bar |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |