35-1/2" Four-Light Track Fixture - Satin Nickel - Alabaster-Style Glass - Four Adjustable Heads - 9H x 35-1/2W x 6"D - Use Four 60W Max Medium Base A-15 Bulbs (Not Included)
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 39111508 |
| Manufacturer Part Number | 326457 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | Nickel |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 6.88 in |
| Height | 37.4 in |
| Weight | 5.5 lb |
| Width | 5.9 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| Bulb Type | Incandescent |
| TAABAA | No |
| UPC Code | 037949381273 |
| Number Of Lights | 4 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |