DISCONTINUED 5 Oz Fire D One Shot After-Fire Odor Control - Total Release Aerosol Fogger - For Heavy-Duty Odor Problems - Controls After-Fire Odors In Enclosed Areas - Use One Can For Every 10,000 Cu Ft Of Space
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47131816 |
| Manufacturer Part Number | BGD 202 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 2.2 in |
| Height | 5.6 in |
| Weight | 0.85 lb |
| Width | 2.2 in |
| Product Features | |
|---|---|
| TAABAA | Yes |
| Brand | Fire D |
| FOB | No |
| UPC Code | 075213200202 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |