2-Ply Facial Tissue "Pkg Of 6" - Absorbent, Folded, Creped - Pop-Up Dispenser With 200 Tissues Each - 10% Postconsumer Waste Content, 10% Recycled Fiber - 66 Sq Inches - Meets EPA CPG - Mfg #8540-00-281-8360
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 14111701 |
| Manufacturer Part Number | 908574 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 8.4 in |
| Height | 4.5 in |
| Weight | 5.15 lb |
| Width | 18.9 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Ability One |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| UL Listed | No |
| GSA Approved | No |