"Engineering In Room" Electronic Lock Insert "Pkg Of 50" - 2-13/16W x 4-1/2"H - White Plastic With Blue Print - Inserts Into Electronic Lock
- This room Is Being Service By The Engineering Department
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 55121718 |
| Manufacturer Part Number | 1431-MAIN-HDS |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 4.4 in |
| Height | 1.0 in |
| Weight | 0.5 lb |
| Width | 2.7 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| Supplier Product Name | Maintenence In room DND Sign |
| TAABAA | Yes |
| Manufacturer Model No | 1431-MAIN-HDS |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |