Delta Faucet Diverter Valve - For Single Handle Kitchen Faucets With Spray - Mfg #RP320
- Genuine OEM Delta
- OEM #RP320
- Brass and plastic
- For use with Single Lever faucets
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 30181700 |
| Manufacturer Part Number | RP320 |
| Specifications | |
|---|---|
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 1.0 in |
| Height | 0.7 in |
| Weight | 0.01 lb |
| Width | 0.7 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Delta |
| UPC Code | 039166101726 |
| TAABAA | Yes |
| Supplier Product Name | Delta Faucet Spray Diverter |
| FOB | No |
| Manufacturer Name | BrassCraft |
| Manufacturer Model No | HDS498225 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |