Clear Plastic Soap Tray "Pkg Of 5" - 4-3/4 x 2-3/4"
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 30181601 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Length (In) (2) | 6.30 in |
| Shape | Square |
| Length (In) | 6.30 in |
| Width (In) | 5.12 in |
| Depth | 5.3 in |
| Height | 1.8 in |
| Weight | 0.45 lb |
| Width | 5.5 in |
| Product Features | |
|---|---|
| UPC Code | 074969497232 |
| Brand | HRP |
| Package Quantity | 5 |
| TAABAA | No |
| Fixture / Accessory Type | Soap Dish |
| Package Contents | Replaceable Plastic Soap Dish |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |