Broan NuTone Plastic Exhaust Fan Grille And Spring Assembly - White - 10-1/4 x 15-5/8" - Use With 254204 Blower Assembly - Mfg #97010320
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 52141535 |
| Manufacturer Part Number | 97010320 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | White |
| Material | Plastic |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 12.1 in |
| Height | 1.0 in |
| Weight | 1.1 lb |
| Width | 19.5 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Broan |
| TAABAA | No |
| Type | Exhaust Grille |
| FOB | No |
| UPC Code | 026715059041 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |