Bobrick Basin Mount Liquid Soap Dispenser - Stainless Steel Bright Finish Piston And Spout - 4" Spout - 1.0L Shatter Resistant Polyethylene Container - Concealed Locking Mechanism Opened With Key - Mounting Thickness Up To 4" - Commercial All Purpose Hand Soaps - Mfg #822
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 30181614 |
| Manufacturer Part Number | 822 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 5.6 in |
| Height | 3.6 in |
| Weight | 1.25 lb |
| Width | 10.4 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Bobrick |
| TAABAA | Yes |
| UPC Code | 716954004413 |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |