Best Western Coffee "Case Of 200" - Decaffeinated - 9 g - Individually Wrapped Single-Cup Filter Pod - 100% Arabica - Medium Roast - For Use With Single-Cup Coffee Brewers
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 50201706 |
| Manufacturer Part Number | C-1BWD-200 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 16.1 in |
| Height | 6.7 in |
| Weight | 3.131 lb |
| Width | 13.3 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Best Western |
| UPC Code | 813096015861 |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |