Quick Seal Tub Drain Stopper - 3/8" Threaded Brass Pin - Chrome Finish
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 30181605 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 2.1 in |
| Height | 2.3 in |
| Weight | 0.2 lb |
| Width | 2.1 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| TAABAA | No |
| FOB | No |
| UPC Code | 032888400566 |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |
2 Reviews Hide Reviews Show Reviews
-
Replaces AB & A Push eN Lift ABA6895
This replaced my AB & A Push eN Lift ABA6895 (not 100% certain correct model #), is made of brass, and made in the USA
-
Fits perfectly.
Product is exactly what I ordered.