Nitrogen - Empty R Cylinder (20 Cu Ft) Purchase/Deposit - Cylinder Charge Only - Add Part 135007 To Include Gas With Purchase - Not Available In All Markets
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 24111802 |
| Manufacturer Part Number | 135008 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 5.1 in |
| Height | 18.0 in |
| Weight | 14.0 lb |
| Width | 5.1 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| TAABAA | Yes |
| Supplier Product Name | EMPTY NITROGEN CYLINDER - 20 CF |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |