15-1/4" Three-Light Ceiling Fixture - Bronze - Amber Sandstone Glass - Use 60W Max Medium Base Bulbs (Not Included)
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 39111525 |
| Manufacturer Part Number | 321259 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | Bronze |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | CHINA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 6.0 in |
| Height | 15.75 in |
| Weight | 5.6 lb |
| Width | 15.75 in |
| Product Features | |
|---|---|
| TAABAA | No |
| Bulb Type | Incandescent |
| UPC Code | 046335943131 |
| Brand | Seasons |
| Light Bulb Base | Medium |
| Light Mounting Type | Flushmount |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |