1 Gallon Rust-Oleum High Performance Traffic Zone Striping And Curb Paint "Pkg Of 2" - Indoor/Outdoor - 30-Minute Drying Time - Blue
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 31211802 |
| Manufacturer Part Number | 2326402 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | Dark Blue |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 7.1 in |
| Height | 7.7 in |
| Weight | 27.99 lb |
| Width | 13.5 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Rust-Oleum |
| UPC Code | 020066214227 |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |