White Plastic Toilet Shoe - Eliminates Flooring Replacement When Installing New Toilet - Fits Mansfield, Kohler, Gerber, Sterling, American Standard, Eljer, Universal Rundle And Most Other Toilet Brands - 8" Diameter Center Hole - 23-1/2" Total Length
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47131705 |
| Manufacturer Part Number | 566927 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 23.2 in |
| Height | 0.2 in |
| Weight | 0.55 lb |
| Width | 12.8 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | HRP |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | Yes |
| UL Listed | No |