Kimberly-Clark Professional Scott Pro Shop Towel "Case Of 12" - 60 Towels Per Roll - Designed For The Toughest Jobs - 3 Times Stronger When Wet - Solvent Resistant - Reinforced Hydroknit Technology For Superior Durability And Absorbency - Mfg #32992
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 14111703 |
| Manufacturer Part Number | 32992 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | Yes |
| Country of Origin | USA |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 14.75 in |
| Height | 19.38 in |
| Weight | 11.4 lb |
| Width | 11.69 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Kimberly-Clark |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |