Fido House Grab N Go Dispenser - Silver - Wide Slot Opening For Easy Bag Dispensing - Durable, Rustproof Construction, With Powder-Coated Finish For Years Of Lasting Use - 9-1/2W x 3-1/4D x 13-1/2"H - Can Be Used In Combination With Other Fido House Units - Comes With A Mounting Kit To Secure On Wall Or Building If Desired - Use With 116151 Bags
| Make & Model | |
|---|---|
| UNSPSC | 47121700 |
| Manufacturer Part Number | 502401 |
| Material/Color/Finish | |
|---|---|
| Color / Finish | Silver |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | 0 |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 15.3 in |
| Height | 4.5 in |
| Weight | 3.4 lb |
| Width | 12.2 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Fido House |
| UPC Code | 839952006415 |
| TAABAA | No |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |