Combat Roach Killing Bait Strip "Pkg Of 10" - Self-Adhering - Discreet - For Indoor And Outdoor Use - Ideal For Kitchens And Bathrooms - Roaches Carry The Bait Back To The Nest And The Entire Nest Is Destroyed - Kills Fast - No Mess
| Make & Model | |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 1695264 |
| UNSPSC | 10191500 |
| Specifications | |
|---|---|
| Made in the USA | No |
| Country of Origin | KOREA, REPUBLIC OF |
| Packaging Dimensions | |
|---|---|
| Depth | 0.5 in |
| Height | 7.25 in |
| Weight | 0.23 lb |
| Width | 6.0 in |
| Product Features | |
|---|---|
| Brand | Combat |
| UPC Code | 023400009732 |
| TAABAA | Yes |
| FOB | No |
| Certification & Standards | |
|---|---|
| GSA Approved | No |
| UL Listed | No |